Kolonie w Szymbarku: 22.07. – 31.07.

22 - 31 lipca 2022 r.

WAKACJE W SZYMBARKU!

AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI!

Wyjazdy organizowane przez naszą Fundację to KOLONIE, które niezmiennie od lat, przyciągają tłumy dzieci i młodzieży pragnącej dobrej zabawy, mnóstwa atrakcji, integracji, rekreacji i sportu w NAJLEPSZYM wydaniu.

Na naszych koloniach znajdziesz wszystko, czego pragniesz: dobrą muzykę, doborowe towarzystwo, zajęcia artystyczne, taneczne i sportowe! Na naszych koloniach uśmiech z Twojej twarzy nie zniknie przez cały wyjazd!

Jeśli szukacie takich kolonii w których programie kładzie się nacisk na wspólne przeżywanie w „realu” to przedstawiamy Wam propozycje kolonii w SZYMBARKU, gdzie nuda nie ma miejsca, a zabawa wypełnia czas od rana do wieczora!

Pamiętajcie! Na naszych koloniach dzieci używają swoich telefonów tylko 90 minut dziennie! Jedno jest pewne. Mimo, że postaramy się być jak najdalej od smartfonów to na pewno nie będzie nudno …

W tym roku specjalnie dla WAS:

SENSOCERAMIKA dłonie zanurzone w ziemi i w wodzie przeniosą nas w sferę balansu emocjonalnego, relaksu i spełnienia. Tę zabawę naprawdę lubi każdy z nas! A wiecie co jest najlepsze? Na serio można się brudzić! I być przy tym twórcą! Twórcą czegoś czego jeszcze wśród zabaw na naszej kolonii nie było! Daj się przenieść w prehistoryczny świat i oceń to sam!

TUS- CZYLI TRENING UMIJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH! Jak rozmawiać? Jak radzić sobie z relacjami społecznymi? Jak żyć i mówić o emocjach? Jak zdać sobie z nich sprawę? Jak nie czuć się odrzuconym, wyobcowanym, innym? Czas w którym żyjemy zmienił wiele i nie można udawać, że tak nie jest! My jako pedagodzy z doświadczeniem zrobimy wszystko aby na naszej kolonii nie było wam ciężko spędzać ze sobą czas. Postawimy na relacje takie bez trudności! Postawimy na siebie! Na bycie razem!

WARSZTATY Z COACHINU I TEAMBUILDINGU!Jesteś w jednej z ostatnich klas szkoły podstawowej i nie wiesz jaką drogę wybrać dalej? Nie martw się pomożemy! Ocenisz Twoje mocne i słabsze strony. Poznasz możliwości o których nie mówią Ci w szkole. A może razem uda nam się odkryć ścieżkę Twojej przyszłej drogi zawodowej? A młodsi koloniści? Przecież też mają wiele mocnych stron i zadbamy aby oni dbali o nie!

 PRACOWANIA KREATYWNOŚCI Podczas codziennych warsztatów, dzieci poznają różne techniki plastyczne i artystyczne! Rozwiną swoją kreatywność, puszczą wodzę fantazji w świat nieznany im do tej pory. Ciekawi? My już nie możemy się doczekać!

 ZABAWA „DIY”! Własnoręcznie ozdobiona ramka na zdjęcie? Ekologiczna torba? 😊 Taki upominki spowodują uśmiech na twarzy każdego!

 YOU CAN DANCE KIDS!- to nie są zwykłe warsztaty taneczne, prócz profesjonalnych układów dzieci nauczą się jak pracować w zespole tworząc swoje pokazy, które uwiecznią w ostatni dzień kolonii!

BUSOLA co to może być? Już wam odpowiadamy! To zajęcia z terapeutą integracji sensorycznej. Na tych zajęciach będziemy tworzyć mapę zmysłów. Mamy ich, aż 7! Wiedzieliście? A kto wie może weźmiemy mapę w dłoń i popłyniemy w daleki rejs? J Na pewno się poruszamy, poskaczemy i rozciągniemy! Kto pierwszy wskakuje na naszą fundacyjną trampolinę?

KINO KOLONIJNE POD GWIAZDAMIjeżeli tylko pogoda nam pozwoli to obejrzymy film na trawie z kocami, poduszkami i kubkiem kakao!

 

PLAŻA SŁOŃCE i KĄPIELE – odpoczynek na plaży, kąpiele wodne pod opieką ratownika, gry plażowe (wyścig rzędów, dwa ognie oraz piłka plażowa). Nie może także zabraknąć naszych tańców kolonijnych! Czy już je wszystkie znacie? Tak? Cudownie bo mamy coś nowego!

 ZABAWY INTEGRACYJNE:

 • Miasteczko wraz z licytacją,
 • FOTOBUDKA w postaci totemu grupy! Każda z grup stworzy swoją fotobudkę,  a na koniec? Sesja zdjęciowa czy mogłoby być inaczej?
 • Własne gry planszowe!
 • ZNAMY SIĘ JAK MAŁO KTO! Konkurs wiedzy kolonijnej!

FESTIWAL KOLORÓW! Dzieci, kolorowe proszki, słońce i kilka minut szaleństwa! J

BALONIADA! Dzieci, balony z wodą i ręczniki! SZALEJEMY!

ROZGRYWKI SPORTOWE! Piłka nożna, piłka siatkowe, a kto wie może coś więcej…?

MAM TALENT EDYCJA SPECJALNA W SZYMBARKU! Prawdziwy kolonijny klasyk! Czekamy na Wasze szalone pomysły! Im bardziej niezwykły, tym lepszy!

A W OSTATNI DZIEŃ: Wielki Finał! – uroczyste zakończenie kolonii czyli PODSUMOWANIE połączone z rozdaniem dyplomów i nagród!

 

ZAPEWNIAMY, ŻE NUDZIĆ SIĘ NIE BĘDZIEMY!

To tylko część atrakcji, która czeka na Ciebie tego LATA!

Pakuj dobry humor i niekończące się pokłady dobrej energii!

DO ZOBACZENIA W SZYMBARKU!

 

TERMIN: 22 – 31 lipca 2022 r.

CENA ZAWIERA:

 • wszystkie koszty programowe;
 • zakwaterowanie (9 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie).
 • opiekę wychowawców oraz opiekę medyczną;
 • dojazd w obie strony;
 • ubezpieczenie NNW.

 

ZNIŻKI:

Z rodziną dobrze tylko na zdjęciach? Nie w naszej fundacji!

50 zł rabatu na każdą osobę z rodzeństwa, które zdecydują się z nami jechać!

WIEK DZIECI:

 5 – 17 lat

REZERWACJA MIEJSC – TUTAJ!

KARTA-KWALIFIKACYJNA-SZYMBARK 2022 – PROSIMY O WYDRUKOWANIE DOKUMENTU, WYPEŁNIENIE ORAZ DOSTARCZENIE NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE!

Każdy wypoczynek organizowany przez Fundację „Podaruj Dzieciom Serce” jest zgłaszany do Kuratorium Oświaty.

W przypadku potrzeby wystawienia faktury za wypoczynek, prosimy o informację mailową – fundacja@serce-dzieciom.pl

Fundacja Podaruj Dzieciom Serce zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w programie oraz  unieważnienia kolonii bez podania przyczyny na każdym jego etapie, w sytuacji zdarzeń i okoliczności, na które organizator nie miał wpływu i wiedzy, w tym m.in. z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego COVID-19.

Koszt: 1400 zł

Obiekt: Zespół Kształcenia i Wychowania w Szymbarku,  ul. Szkolna 1, 83-315 Szymbark

Kierownictwo turnusu:
Jakub Pilarski
tel. 793-060-126 email: fundacja@serce-dzieciom.pl, jakub.pilarski@wp.pl

ZAREZERWUJ MIEJSCE

 • Ilość miejsc ograniczona!
 • Zapewniamy: opiekę medyczną, pełne wyżywienie, sprawdzoną kadrę opiekunów i instruktorów, ubezpieczenie, dojazd w obie strony oraz dobrą atmosferę przez cały czas.
 • Zgłoszenia przyjmowane są przez Internet przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce REZERWACJE.
 • Po wypełnieniu formularza prosimy wydrukować i wypełnić kartę kwalifikacyjną uczestnika,którą należy przynieść na spotkanie organizacyjne.
 • Jeżeli rezygnujecie Państwo z udziału dziecka prosimy o informację na adres: fundacja@serce-dzieciom.pl z podaniem w temacie wiadomości: imienia i nazwiska dziecka z dopiskiem: rezygnuję.
 • Organizator: Fundacja “Podaruj Dzieciom Serce”