MUSZYNA: 1 – 12 SIERPNIA

1 - 12 sierpnia 2023

MUSZYNA 2023 – Górska przygoda!

Tego lata czeka Cię niesamowita górska przygoda!

 

W PROGRAMIE W SZCZGÓLNOŚCI:

Na tropie przygody – nudzi Cię zwykłe zwiedzanie? Z NAMI NIE ZAZNASZ NUDY! Odkryjemy tajemnice i zagadki regionu podczas gry terenowej. Skosztujemy pysznych lodów na rynku w Muszynie, zanurzymy się w bajkowych ogrodach sensorycznych oraz odwiedzimy ruiny zamku, z których rozciąga się malownicza panorama Muszyny.

Chill & Relax, czyli gry, zabawy oraz opalanie nad basenem.

Kolorowy zawrót głowy! – kolonijny festiwal kolorów.

LET’S PLAY – poznajmy się bliżej. Sprawdzimy swoje mocne strony, czeka na was nietypowa integracja

Pętelka, supełek, pętelka, supełek … Każdy z was zrobi piękną, pamiątkową MAKRAMĘ.

Quiz Nights, czyli wieczór teleturnieji – sprawdzimy naszą wiedzę z każdej dziedziny nauki, ale również dowiemy się, ile wiecie o naszej kadrze. Na pewno dowiecie się wielu ciekawostek.

Sing It – zawsze chciałeś/aś śpiewać? Może nucisz sobie pod prysznicem? To będziesz mógł/a sprawdzić swoje siły w muzycznym pojedynku. Muzyczne zagadki w połączeniu z kolonijnym karaoke to będzie prawdziwy sztos.

W programie również fantastyczna wycieczka do „Perły polskich uzdrowisk”, czyli Krynicy Zdrój. Zwiedzimy park zdrojowy oraz wejdziemy na Górę Parkową, na której czeka nas wiele atrakcji.

Dla chętnych przygotowaliśmy całodniową wycieczkę na Słowację. Zobaczmy na własne oczy cuda natury – przeróżne stalaktyty, stalagmity i stalagnaty w Demianowskiej Jaskini Wolności. Następnie udamy się do wodnego raju – największego parku wodnego w środkowej Europie, czyli TATRALANDII!

WYCIECZKA FAKULTATYWNA (dodatkowo płatna 200 zł).

W PROGRAMIE TAKŻE:

 • Zajęcia DIY
 • Joga
 • Zawody Sportowe
 • Dyskoteka

CENA ZAWIERA:

 • wszystkie koszty programowe;
 • zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie).
 • opiekę wychowawców oraz opiekę medyczną;
 • dojazd w obie strony;
 • ubezpieczenie NNW.

ZNIŻKI:

 • Z rodziną dobrze tylko na zdjęciach? Nie w naszej fundacji! 50 zł rabatu na każdą osobę z rodzeństwa, które zdecydują się z nami jechać!
 • Wakacje z fundacją? Pojedź na więcej niż na jeden turnus razem z nami! Na każdy kolejny turnus (podczas tego samego sezonu wakacyjnego) otrzymasz 50 zł zniżki. 

WIEK DZIECI:

 7 – 18 lat

REZERWACJA MIEJSC –  TUTAJ!

KARTA-KWALIFIKACYJNA-MUSZYNA 2023 – PROSIMY O WYDRUKOWANIE DOKUMENTU, WYPEŁNIENIE ORAZ PRZESŁANIE SKANEM NA ADRES FUNDACJA@SERCE-DZIECIOM.PL

Każdy wypoczynek organizowany przez Fundację „Podaruj Dzieciom Serce” jest zgłaszany do Kuratorium Oświaty.

W przypadku potrzeby wystawienia faktury za wypoczynek, prosimy o informację mailową – fundacja@serce-dzieciom.pl

LICZBA MIEJSC NA TURNUSIE – 50!

W celu dokonania KOMPLETNEJ rezerwacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać na adres mailowy fundacja@serce-dzieciom.pl skan wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz oświadczenie dot. płatności (Do pobrania tutaj – OŚWIADCZENIE MUSZYNA – 2023)

Fundacja Podaruj Dzieciom Serce zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w programie oraz  unieważnienia kolonii bez podania przyczyny na każdym jego etapie, w sytuacji zdarzeń i okoliczności, na które organizator nie miał wpływu i wiedzy, w tym m.in. z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego COVID-19.

W przypadku chęci ubezpieczenia dziecka od kosztów rezygnacji z podróży z powodu nagłej choroby (np. covid) lub nieszczęśliwego wypadku uniemożliwiającego wyjazd na kolonie należy  indywidualnie wykupić ubezpieczenie w wybranej firmie. Fundacja niestety nie ma możliwości wykupienia zbiorowego ubezpieczenia.

Koszt: 2300 zł

Obiekt: Dom Wczasowy Kolejarz. Adres: Złockie 77, 33-370 Muszyna

Kierownictwo turnusu:
Zosia Opioła
tel. 722 399 129, mail: fundacja@serce-dzieciom.pl; opiolazosia@gmail.com

ZAREZERWUJ MIEJSCE

 • Ilość miejsc ograniczona!
 • Zapewniamy: opiekę medyczną, pełne wyżywienie, sprawdzoną kadrę opiekunów i instruktorów, ubezpieczenie, dojazd w obie strony oraz dobrą atmosferę przez cały czas.
 • Zgłoszenia przyjmowane są przez Internet przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce REZERWACJE.
 • Po wypełnieniu formularza prosimy wydrukować i wypełnić kartę kwalifikacyjną uczestnika,którą należy przynieść na spotkanie organizacyjne.
 • Jeżeli rezygnujecie Państwo z udziału dziecka prosimy o informację na adres: fundacja@serce-dzieciom.pl z podaniem w temacie wiadomości: imienia i nazwiska dziecka z dopiskiem: rezygnuję.
 • Organizator: Fundacja “Podaruj Dzieciom Serce”