Kolonie w Muszynie: 15.08. – 26.08.

15 - 26 sierpnia 2022 r.

MUSZYNA 2022

Indiana Day-tego dnia zamienimy się w prawdziwe plemię indiańskie. Razem stworzymy szałasy, pozyskamy materiały na rozpalenie ogniska, zrobimy łuki i strzały. Myślicie „Eh to wszystko?” To jesteście w błędzie! Stworzy totemy oraz talizmany, a szamani zaprezentują swoje barwne stroje i pióropusze, które sami zrobimy. Na koniec zabawy sprawdzimy, kto jest najlepszym strzelcem z łuku.

Relax&Chill, czyli JOGA na świeżym powietrzu dla każdego-odpoczniemy i wyciszymy się przy śpiewie ptaków, a dodatkowo wzmocnimy i uelastycznimy nasze mięśnie.

Tropem Asterixa i Obelixa-prawdziwie igrzyska olimpijskie. Każdy z was będzie mógł sprawdzić swoich sił, zwinności oraz sprytu zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak i grupowych. Czekają na was bieg z przeszkodami, turniej mokrej piłki czy „zakręć się i rzuć”.

LET’S PLAY-poznajmy się bliżej i sprawdźmy swoje mocne strony, czekają na was różne nietypowe konkurencje, przy których poznacie się jako grupa i bardziej się zintegrujecie m.in. wyścigi na skrzyniach, tratwa rozbitków, wyścigi na nartach wieloosobowych, jak i również przeciąganie liny.

Kolorowy zawrót głowy! – kolonijny festiwal kolorów.

Warsztaty z sensoplatyki – pobudzimy nasze zmysły i obudzimy naszą kreatywność podczas „kuchennego miszmaszu”, a przy ty nieźle się ubrudzimy.

„Dookoła świata”, czyli jednego dnia oblecimy cały świat. Odwiedzimy najskrytsze zakątki świata, poznamy różnych mieszkańców ziemi oraz ich kulturę. Uniesie nas ich muzyka i tańce, których się nauczymy podczas wieczornej dyskoteki.

Quize Night, czyli wieczór teleturniei-sprawdzimy naszą wiedzę z każdej dziedziny nauki, ale również sprawdzimy ile wiecie o naszej kadrze. Na pewno dowiecie się wielu ciekawostek.

Sing It – zawsze chciałeś śpiewać? A może nucisz sobie pod prysznice? To będziesz mógł sprawdzić swoje siły w muzycznym pojedynku. Muzyczne zagadki w połączeniu z kolonijnym karaoke to będzie prawdziwy sztos.

Na tropie przygody, czyli odkrywanie tajemnic regionu-spacery i wędrówki piesze po okolicy i okolicznych szlakach górskich. W planie m.in.: rynek w Muszynie, ogrody sensoryczne oraz ruiny zamku, z którego rozciąga się malownicza panorama całej Muszyny.

W programie również fantastyczna wycieczka do „perły polskich uzdrowisk”, czyli Krynicy Zdrój. Zwiedzimy park zdrojowy oraz wejdziemy na górę parkową, na której czeka nas ogrom atrakcji.

W programie:

 • Zajęcia taneczne
 • Zajęcia kreatywne
 • Warsztaty filmowe

 

TERMIN: 15 – 26 sierpnia 2022 r.

CENA ZAWIERA:

 • wszystkie koszty programowe;
 • zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie).
 • opiekę wychowawców oraz opiekę medyczną;
 • dojazd w obie strony;
 • ubezpieczenie NNW.

 

ZNIŻKI:

Z rodziną dobrze tylko na zdjęciach? Nie w naszej fundacji!

50 zł rabatu na każdą osobę z rodzeństwa, które zdecydują się z nami jechać!

WIEK DZIECI:

 5 – 17 lat

REZERWACJA MIEJSC – TUTAJ!

KARTA-KWALIFIKACYJNA-MUSZYNA – 2022 – PROSIMY O WYDRUKOWANIE DOKUMENTU, WYPEŁNIENIE ORAZ DOSTARCZENIE NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE!

Każdy wypoczynek organizowany przez Fundację „Podaruj Dzieciom Serce” jest zgłaszany do Kuratorium Oświaty.

W przypadku potrzeby wystawienia faktury za wypoczynek, prosimy o informację mailową – fundacja@serce-dzieciom.pl

Fundacja Podaruj Dzieciom Serce zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w programie oraz  unieważnienia kolonii bez podania przyczyny na każdym jego etapie, w sytuacji zdarzeń i okoliczności, na które organizator nie miał wpływu i wiedzy, w tym m.in. z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego COVID-19.

Koszt: 1900 zł

Obiekt: DW Kolejarz / DW Szczyt Muszyna - Złockie

Kierownictwo turnusu:
Zofia Opioła
722-399-129, mail: opiolazosia@gmail.com lub fundacja@serce-dzieciom.pl

ZAREZERWUJ MIEJSCE

 • Ilość miejsc ograniczona!
 • Zapewniamy: opiekę medyczną, pełne wyżywienie, sprawdzoną kadrę opiekunów i instruktorów, ubezpieczenie, dojazd w obie strony oraz dobrą atmosferę przez cały czas.
 • Zgłoszenia przyjmowane są przez Internet przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce REZERWACJE.
 • Po wypełnieniu formularza prosimy wydrukować i wypełnić kartę kwalifikacyjną uczestnika,którą należy przynieść na spotkanie organizacyjne.
 • Jeżeli rezygnujecie Państwo z udziału dziecka prosimy o informację na adres: fundacja@serce-dzieciom.pl z podaniem w temacie wiadomości: imienia i nazwiska dziecka z dopiskiem: rezygnuję.
 • Organizator: Fundacja “Podaruj Dzieciom Serce”