SULĘCZYNO I: 28 CZERWCA – 7 LIPCA

28 czerwca - 7 lipca

Viva la SULĘCZYNO!

Wakacje w typowo włoskim stylu 🙂

 

W zeszłym roku, w Sulęczynie, zwiedziliśmy Grecję, Francję no i Włochy. A że nic nie smakowało nam tak dobrze jak włoska pizza, w tym roku postanowiliśmy jeszcze bardziej rozsmakować się we Włoszech!

PIZZA, PASTA & GELATO – czy można sobie wyobrazić wakacje bez pizzy i lodów? Chyba nie :), a jak dodamy, że własnoręcznie robione smakują jeszcze lepiej? Tak, tak, my też poczuliśmy już ich smak 😉

Jezioro Węgorzyno – włosi mają jezioro Garda, a my jezioro Węgorzyno – ciepły piasek, ręcznik, soczek, czujecie ten klimat? Sulęczyńska plaża to druga włoska riwiera.

AC Milan, Juwentus Turyn, Trentino Volley – tych drużyn chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, to prawdziwi włoscy championi w piłce nożnej i siatkówce. Nie będziemy im dłużni i my także rozegramy nie jeden turniej piłkarski. Wszyscy zapaleni piłkarze – pakujcie korki do toreb!

A jak Włochy to i MEDIOLAŃSKI POKAZ MODY. Przygotujcie kreacje w typowo włoskich kolorach, a my zadbamy o całą resztę.

Ale to nie wszystko! Sulęczyńskie wakacje nie obędą się bez…

ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

 • Czy wiecie, że Wenecja to nie tylko miasto kanałów, ale i wspaniałego karnawału? Dlatego na zajęciach plastycznych przygotujemy wspaniałe, kolorowe maski karnawałowe metodą PAPIER MACHE. Brzmi trudno? Już niedługo przekonacie się, że dla chcącego nic trudnego 🙂
 • Skoro Włochy, to i kawka, a jak kawka, to podkładka pod kubek! Tak, tak, tym razem zgłębimy technikę makramy do wykonania podkładek.
 • Przygotujemy także jedyne i niepowtarzalne kosmetyki naturalne.
 • A żeby zapakować wszystkie nasze wakacyjne skarby, pobawimy się w projektantów mody i zaprojektujemy unikatowe plecaki

 

ZAJĘĆ TANECZNYCH – podczas których pani Zosia porwie wszystkich do tańca!

ZAJĘĆ SPORTOWYCH – czy pamiętacie jeszcze zeszłoroczną akcję „Dzisiaj biegam”? I w tym roku nie zabraknie porannych biegów dla wszystkich chętnych, rozgrzewek, olimpiad i zajęć sportowych – wszak w zdrowym ciele – zdrowych duch, ale to nie wszystko. Dla prawdziwych zapaleńców – prawdziwa gratka. GRUPA ROWEROWA*!!! Kto podejmuje wyzwanie i oprócz porannych biegów dołącza do przedpołudniowych wycieczek rowerowych? WSZYSTKIE MIEJSCA ZAREZERWOWANE!

KOLORDAY z baloniadą i kolorowym proszkiem fruwającym dosłownie WSZĘDZIE!

ESCAPEROOM – tu dopiero się przekonamy, jak dobrze się znacie

 

I oczywiście to, po czym rozpoznacie fundacyjną rodzinkę: Miasteczko, foto budka, no i heeeeej, hej baby!

CENA ZAWIERA:

 • wszystkie koszty programowe;
 • zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie).
 • opiekę wychowawców oraz opiekę medyczną;
 • dojazd w obie strony;
 • ubezpieczenie NNW.

 

ZNIŻKI:

 • Z rodziną dobrze tylko na zdjęciach? Nie w naszej fundacji! 50 zł rabatu na każdą osobę z rodzeństwa, które zdecydują się z nami jechać!
 • Wakacje z fundacją? Pojedź na więcej niż na jeden turnus razem z nami! Na każdy kolejny turnus (podczas tego samego sezonu wakacyjnego) otrzymasz 50 zł zniżki. 

 

WIEK DZIECI:

 6 – 18 lat

 

REZERWACJA MIEJSC –  TUTAJ!

KARTA-KWALIFIKACYJNA-SULĘCZYNO I 2023– PROSIMY O WYDRUKOWANIE DOKUMENTU, WYPEŁNIENIE ORAZ PRZESŁANIE SKANEM NA ADRES FUNDACJA@SERCE-DZIECIOM.PL

Każdy wypoczynek organizowany przez Fundację „Podaruj Dzieciom Serce” jest zgłaszany do Kuratorium Oświaty.

W przypadku potrzeby wystawienia faktury za wypoczynek, prosimy o informację mailową – fundacja@serce-dzieciom.pl

LICZBA MIEJSC NA TURNUSIE – 70!

W celu dokonania KOMPLETNEJ rezerwacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać na adres mailowy fundacja@serce-dzieciom.pl skan wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz oświadczenie dot. płatności (Do pobrania tutaj – OŚWIADCZENIE SULĘCZYNO – 2023)

Fundacja Podaruj Dzieciom Serce zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w programie oraz  unieważnienia kolonii bez podania przyczyny na każdym jego etapie, w sytuacji zdarzeń i okoliczności, na które organizator nie miał wpływu i wiedzy, w tym m.in. z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego COVID-19.

W przypadku chęci ubezpieczenia dziecka od kosztów rezygnacji z podróży z powodu nagłej choroby (np. covid) lub nieszczęśliwego wypadku uniemożliwiającego wyjazd na kolonie należy  indywidualnie wykupić ubezpieczenie w wybranej firmie. Fundacja niestety nie ma możliwości wykupienia zbiorowego ubezpieczenia.

DO ZOBACZENIA W SULĘCZYNIE!

 

UWAGA! UWAGA!

W tym roku, po raz pierwszy, zostanie utworzona GRUPA ROWEROWA. Kaszubskie tereny zachęcają do wycieczek rowerowych, dlatego wszystkich zapalonych sportowców zachęcamy do zapisania się do grupy rowerowej, która podczas kolonii w bloku przedpołudniowym odbędzie 3 wycieczki rowerowe.
Wymagane są: sprawny rower, kask rowerowy, a także karta rowerowa.

Limit osób w grupie – 15. Grupa powstanie tylko w przypadku minimalnej liczby osób. Udział w grupie rowerowej wiążę się z dodatkowym kosztem -50 zł – zapewnienie transportu dla sprzętu. 

GRUPA ZAMKNIĘTA! Zapisy na listę rezerwową bezpośrednio u kieronika kolonii – p. Agaty Kuchcińskiej (sobierajskagata@gmail.com)

Koszt: 1550 zł

Obiekt: Szkoła Podstawowa w Sulęczynie, 83-320 Sulęczyno, ul. Szkolna 2.

Kierownictwo turnusu:
Agata Kuchcińska
tel. 697-888-377, mail: fundacja@serce-dzieciom.pl oraz sobierajskagata@gmail.com

ZAREZERWUJ MIEJSCE

 • Ilość miejsc ograniczona!
 • Zapewniamy: opiekę medyczną, pełne wyżywienie, sprawdzoną kadrę opiekunów i instruktorów, ubezpieczenie, dojazd w obie strony oraz dobrą atmosferę przez cały czas.
 • Zgłoszenia przyjmowane są przez Internet przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce REZERWACJE.
 • Po wypełnieniu formularza prosimy wydrukować i wypełnić kartę kwalifikacyjną uczestnika,którą należy przynieść na spotkanie organizacyjne.
 • Jeżeli rezygnujecie Państwo z udziału dziecka prosimy o informację na adres: fundacja@serce-dzieciom.pl z podaniem w temacie wiadomości: imienia i nazwiska dziecka z dopiskiem: rezygnuję.
 • Organizator: Fundacja “Podaruj Dzieciom Serce”