SULĘCZYNO II: 15 – 24 LIPCA

15 lipca - 24 lipca

WAKACJE W SULĘCZYNIE!

We włoskim klimacie…

 

W tym roku specjalnie dla WAS:

 

PIZZA!!!! – czy można sobie wyobrazić wakacje bez pizzy i lodów? Chyba nie, a jak dodamy, że własnoręcznie robione smakują jeszcze lepiej? Tak, tak, my też poczuliśmy już ich smak 😉

A jak Włochy to i MEDIOLAŃSKI POKAZ MODY. Przygotujcie kreacje w typowo włoskich kolorach, a my zadbamy o całą resztę.

PRACOWANIA KREATYWNOŚCI – WŁOSKA OCZYWIŚCIE Podczas codziennych warsztatów, dzieci poznają różne techniki plastyczne i artystyczne! Rozwiną swoją kreatywność, puszczą wodzę fantazji w świat nieznany im do tej pory. Na zajęciach przygotujemy wspaniałe, kolorowe maski karnawałowe, podkładki z makramy, czy unikatowe worki! Ciekawi? My już nie możemy się doczekać!

YOU CAN DANCE KIDS!  to nie są zwykłe warsztaty taneczne, prócz profesjonalnych układów dzieci nauczą się jak pracować w zespole tworząc swoje pokazy, które uwiecznią w ostatni dzień kolonii! O wszystkie szczegóły zadba niezastąpiona Pani Zosia! 😊

PLAŻA SŁOŃCE i KĄPIELE prawie jak we Włoskiej Gardzie – odpoczynek na plaży, kąpiele wodne pod opieką ratownika, gry plażowe (wyścig rzędów, dwa ognie oraz piłka plażowa). Nie może także zabraknąć naszych tańców kolonijnych! Czy już je wszystkie znacie? Tak? Cudownie bo mamy coś nowego!

RELACJE! Widzieliście smutnego Włocha? My NIGDY!

Jak rozmawiać? Jak radzić sobie z relacjami społecznymi? Jak żyć i mówić o emocjach? Jak zdać sobie z nich sprawę? Postawimy na relacje bez trudności! Postawimy na siebie! Na bycie razem! Podczas naszych kolonii Pani Weronika zadba o nas w szczególności!

nie może zabraknąć ZABAW INTEGRACYJNYCH:

 • Miasteczko wraz z licytacją,
 • FOTOBUDKA w postaci totemu grupy! Każda z grup stworzy swoją fotobudkę,  a na koniec? Sesja zdjęciowa czy mogłoby być inaczej?
 • ZNAMY SIĘ JAK MAŁO KTO! Konkurs wiedzy kolonijnej!

 

Nasze tradycyjne akcenty:

 • FESTIWAL KOLORÓW! Dzieci, kolorowe proszki, słońce i kilka minut szaleństwa! J
 • BALONIADA! Dzieci, balony z wodą i ręczniki! SZALEJEMY!
 • ROZGRYWKI SPORTOWE! Piłka nożna, piłka siatkowe, a kto wie może coś więcej…?
 • MAM TALENT EDYCJA SPECJALNA W Sulęczynie! Prawdziwy kolonijny klasyk! Czekamy na Wasze szalone pomysły! Im bardziej niezwykły, tym lepszy!

A W OSTATNI DZIEŃ: Wielki Finał! – uroczyste zakończenie kolonii czyli PODSUMOWANIE połączone z rozdaniem dyplomów i nagród!

 

CENA ZAWIERA:

 • wszystkie koszty programowe;
 • zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie).
 • opiekę wychowawców oraz opiekę medyczną;
 • dojazd w obie strony;
 • ubezpieczenie NNW.

 

ZNIŻKI:

 • Z rodziną dobrze tylko na zdjęciach? Nie w naszej fundacji! 50 zł rabatu na każdą osobę z rodzeństwa, które zdecydują się z nami jechać!
 • Wakacje z fundacją? Pojedź na więcej niż na jeden turnus razem z nami! Na każdy kolejny turnus (podczas tego samego sezonu wakacyjnego) otrzymasz 50 zł zniżki. 

 

WIEK DZIECI:

 6 – 18 lat

REZERWACJA MIEJSC –  TUTAJ!

KARTA-KWALIFIKACYJNA-SULĘCZYNO II 2023 – PROSIMY O WYDRUKOWANIE DOKUMENTU, WYPEŁNIENIE ORAZ PRZESŁANIE SKANEM NA ADRES FUNDACJA@SERCE-DZIECIOM.PL

Każdy wypoczynek organizowany przez Fundację „Podaruj Dzieciom Serce” jest zgłaszany do Kuratorium Oświaty.

W przypadku potrzeby wystawienia faktury za wypoczynek, prosimy o informację mailową – fundacja@serce-dzieciom.pl

LICZBA MIEJSC NA TURNUSIE – 70!

W celu dokonania KOMPLETNEJ rezerwacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać na adres mailowy fundacja@serce-dzieciom.pl skan wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz oświadczenie dot. płatności (Do pobrania tutaj – OŚWIADCZENIE SULĘCZYNO – 2023)

Fundacja Podaruj Dzieciom Serce zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w programie oraz  unieważnienia kolonii bez podania przyczyny na każdym jego etapie, w sytuacji zdarzeń i okoliczności, na które organizator nie miał wpływu i wiedzy, w tym m.in. z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego COVID-19.

W przypadku chęci ubezpieczenia dziecka od kosztów rezygnacji z podróży z powodu nagłej choroby (np. covid) lub nieszczęśliwego wypadku uniemożliwiającego wyjazd na kolonie należy  indywidualnie wykupić ubezpieczenie w wybranej firmie. Fundacja niestety nie ma możliwości wykupienia zbiorowego ubezpieczenia.

 

ZAPEWNIAMY, ŻE NUDZIĆ SIĘ NIE BĘDZIEMY!

To tylko część atrakcji, która czeka na Ciebie tego LATA!

Pakuj dobry humor i niekończące się pokłady dobrej energii!

DO ZOBACZENIA W SULĘCZYNIE!

Koszt: 1550 zł

Obiekt: Szkoła Podstawowa w Sulęczynie, 83-320 Sulęczyno, ul. Szkolna 2.

Kierownictwo turnusu:
Kuba Pilarski
tel. 793 060 126, mail: fundacja@serce-dzieciom.pl

ZAREZERWUJ MIEJSCE

 • Ilość miejsc ograniczona!
 • Zapewniamy: opiekę medyczną, pełne wyżywienie, sprawdzoną kadrę opiekunów i instruktorów, ubezpieczenie, dojazd w obie strony oraz dobrą atmosferę przez cały czas.
 • Zgłoszenia przyjmowane są przez Internet przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce REZERWACJE.
 • Po wypełnieniu formularza prosimy wydrukować i wypełnić kartę kwalifikacyjną uczestnika,którą należy przynieść na spotkanie organizacyjne.
 • Jeżeli rezygnujecie Państwo z udziału dziecka prosimy o informację na adres: fundacja@serce-dzieciom.pl z podaniem w temacie wiadomości: imienia i nazwiska dziecka z dopiskiem: rezygnuję.
 • Organizator: Fundacja “Podaruj Dzieciom Serce”