ZIMA 2021 – SZEMUD

30 stycznia - 5 lutego

ZIMA 2021!

 „Nie można wyczerpać kreatywności. Im więcej jej używasz, tym więcej jej masz”

Przekonacie się o tym już TEJ ZIMY, bo przed nami masa twórczej zabawy!

 

W programie:

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE- Twoje dziecko śpiewa pod prysznicem? Bawi się każdego dnia w odbieranie statuetek za najlepsza aktorską grę roku? Te zajęcia są specjalnie dla niego!Nauczymy się kilku technik aktorskich, ponad to poćwiczymy układy taneczne tak aby na dyskotece parkiet był nasz! Equrrola i Piróg się powstydzą. A czym to wszystko się może skończyć? No jak to czym? Oczywiście galą oskarową!!

ZAJĘCIA PLASTYCZNE? Nie w tym roku. Rok 2021 to rok zmian i dlatego uważamy, że dzieciom przydadzą się zajęcia z integracji sensorycznej. Jest moc! Już nie możemy się doczekać! Będzie zabawa, będzie się działo!

COOKING DAY- czyli? Kulinarny dzień, Każda z grup będzie mogła dać upust swoim niespełnionym talentom kulinarnym oraz puścić wodze fantazji w kuchennych czeluściach, a ten smaczny dzień, nie będzie mógł zakończyć się inaczej jak imprezą wieczorną pt. „Master Chef”

DZIEŃ ZAINTERESOWAŃ– życie to kwestia wyboru, uczmy się tego od małego. Tego dnia dzieci będą miały możliwość same zadecydować w jakiej grupie tematycznej chcą spędzić dzień, czy w grupie sportowej, strategicznej, kosmetycznej czy odkrywczej.

ZAJĘCIA Z COACHINU- Jak cię widzą tak cię piszą? Każdy z naszych kolonistów dowie się co to mowa ciała i sztuka autoprezentacji! Poznacie także swoje mocne strony! A co więcej? Po naszych warsztatach praca w zespole będzie dużo łatwiejsza.

OGNISKO I KIEŁBASKAMI– Nie zapomnijcie o jabłuszkach i ciepłym ubranku, kto wie czy piosenki przy ognisku nie przywitają z nami świtu.

PODCHODY pt. „Poszukiwacze skarbów!”  Mówi się, że na końcu tęczy zawsze odnajdziemy skarb, hmmm…. A mówimy że na końcu podchodów! Ale kto pierwszy ten lepszy, walka jak zwykle będzie zacięta!

TURNIEJ SZACHOWY kontra TURNIEJ PING PONGA- dwie tak odmienne gry a zarazem bardzo podobne! Co je łączy? strategia i skupienie!

KONKURS WIEDZY FUNDACYJNEJ- W którym roku powstała fundacja? Ile dzieci zabrała na kolonie? Gdzie najdalej odbyły się kolonie, które zostały zorganizowane przez fundację? Znamy się jak nikt!!  Dlaczego? Bo jesteśmy fundacyjną rodzinką!

I COŚ CZEGO NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ! PO PROSTU NIE!

TIK TOK! Każda z grup stworzy swoje autorskie tik toki! A grupa która wykaże się największą kreatywnością będzie miała możliwość poprowadzić tik toka aż do wakacji na naszym fundacyjnym profilu!

A NA KONIEC? DYSKOTEKA POŻEGNALNA!

 

REZERWACJA MIEJSC – TUTAJ

 

KARTA-KWALIFIKACYJNA-SZEMUD 2021 – PROSIMY O WYDRUKOWANIE DOKUMENTU, WYPEŁNIENIE ORAZ DOSTARCZENIE NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE!

Każdy wypoczynek organizowany przez Fundację „Podaruj Dzieciom Serce” jest zgłaszany do Kuratorium Oświaty.

W przypadku potrzeby wystawienia faktury za wypoczynek, prosimy o informację.

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (4 posiłki dziennie), pierwszy posiłek to kolacja, ostatni to obiad.
 • Opiekę wychowawców oraz opiekę medyczną,
 • Dojazd w obie strony,
 • Program rekreacyjno – sportowy wg. powyższego opisu.
 • Ubezpieczenie

 

ZNIŻKI:

Z rodziną dobrze tylko na zdjęciach? Nie w naszej fundacji!

50 zł rabatu na każdą osobę z rodzeństwa, które zdecydują się z Nami jechać!

 

WIEK DZIECI:

5 – 16 Lat

PRZEDPŁATA:

Zgodnie z warunkami uczestnictwa należny dokonać przedpłaty w wysokości 100,00 zł na numer konta 75 1910 1048 2944 0443 6252 0001 w terminie 14 dni od potwierdzenia przez Organizatora rezerwacji miejsca. Natomiast pozostała kwotę należy uiścić na spotkaniu organizacyjnym.

 

Fundacja Podaruj Dzieciom Serce zastrzega sobie prawo do unieważnienia kolonii bez podania przyczyny na każdym jego etapie, w sytuacji zdarzeń i okoliczności, na które organizator nie miał wpływu i wiedzy, w tym m.in. z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego COVID-19.

Koszt: 750,00 zł

Obiekt: Zespół Szkolno - Przedszkolnyw Szemudzie, ul. Szkolna 4, 84 - 217 Szemud.

Kierownictwo turnusu:
Weronika Schroeder
tel. 518-408-570, 793-060-126, mail. fundacja@serce-dzieciom.pl

ZAREZERWUJ MIEJSCE

 • Ilość miejsc ograniczona!
 • Zapewniamy: opiekę medyczną, pełne wyżywienie, sprawdzoną kadrę opiekunów i instruktorów, ubezpieczenie, dojazd w obie strony oraz dobrą atmosferę przez cały czas.
 • Zgłoszenia przyjmowane są przez Internet przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce REZERWACJE.
 • Po wypełnieniu formularza prosimy wydrukować i wypełnić kartę kwalifikacyjną uczestnika,którą należy przynieść na spotkanie organizacyjne.
 • Jeżeli rezygnujecie Państwo z udziału dziecka prosimy o informację na adres: fundacja@serce-dzieciom.pl z podaniem w temacie wiadomości: imienia i nazwiska dziecka z dopiskiem: rezygnuję.
 • Organizator: Fundacja “Podaruj Dzieciom Serce”