MUSZYNA (31.07. – 11.08.2024 r.)

31.07. - 11.08.2024 r.

Górska przygoda – Muszyna 2024
Tego lata czeka cię niesamowita górska przygoda!

Na tropie przygody, czyli odkrywanie tajemnic regionu – spacery i wędrówki piesze po okolicy i okolicznych szlakach górskich. W planie między innymi: rynek w Muszynie, ogrody sensoryczne oraz ruiny zamku, z którego rozciąga się malownicza panorama całej Muszyny. 

Nudzi cię zwykłe zwiedzanie? Z fundacyjną rodzinką NIE MA NUDY! Odkryjemy tajemnice i zagadki jakie skrywa regionu podczas gry terenowej. 

Zastrzyk adrenaliny z nami jest możliwy. Tego lata czeka Nas niezapomniany Rafting Popradem – 10km emocjonującego spływu 🛶

Spacer w koronie drzew? Każdy będzie mógł sprawdzić swoich sił i możliwości w fantastycznym parku linowym w Krynicy Zdrój. Po leśnych szaleństwach zwiedzimy park zdrojowy oraz pijalnie wód mineralnych w Krynicy Zdrój. 

Chill & Relax, czyli zasłużony odpoczynek na basenem – gry i zabawy nad wodą🏊‍♂️ 🧘‍♀️ 

Let’s play – poznajmy się bliżej i sprawdźmy swoje mocne strony, czeka na was nietypowa integracja!

Pętelka, supełek, pętelka, supełek … Czy wiesz co to jest? Każdy z was zrobi piękną pamiątkę metodą DIY.

Dla prawdziwych, zapalonych piechurów czeka całodniowa wycieczka po okolicznych górskich szlakach

Dodatkowo dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy całodniowa wycieczkę fakultatywną do Budapesztu. W planie mamy zwiedzanie głównych atrakcji z przewodnikiem: Bazylika św. Stefana, Opera, Plac Wolności, Parlament, Zamek Vajdahunyad oraz niezapomniany rejs statkiem po Dunaju.

Koszt wycieczki fakultatywnej- 250 zł


W programie także:

– Let’s dance 💃

– Wieczór planszówek 🎲

– Karaoke 🎤

– Turniej siatkówki 🏐

– Zajęcia DIY

– Zwiad terenowy

Pamiętajcie! Na naszych koloniach dzieci używają swoich telefonów tylko 90 minut dziennie! Jedno jest pewne – mimo, że postaramy się być jak najdalej od smartfonów to na pewno nie będzie nudno …

CENA ZAWIERA:

 • przejazd pociągiem Gdynia Główna- Muszyna- Gdynia Główna
 • zakwaterowanie i wyżywienie- Dom Wczasowy Kolejarz ( 4 posiłki dziennie) 
 • opiekę wychowawców i instruktorów 
 • ubezpieczenie
 • koszt realizacji programu 

CENA NIE ZAWIERA:

 • wycieczki fakultatywnej do Budapesztu – 250 zł 

ZNIŻKI:

 1. Z rodziną dobrze tylko na zdjęciach? Nie w naszej fundacji! 50 zł rabatu na każdą osobę z rodzeństwa, które zdecydują się z nami jechać!
 2. Im więcej wakacji z nami tym lepiej! Dla każdego dziecka, które zapisze się na drugi i/lub trzeci turnus podczas tego samego sezonu otrzyma zniżkę 50 zł.

WIEK DZIECI:

 10 – 18 lat

OSTATNIE 5 WOLNYCH MIEJSC – ZAPISY TUTAJ!

KARTA-KWALIFIKACYJNA-MUSZYNA 2024 oraz OŚWIADCZENIE-LATO-2024– PROSIMY O WYDRUKOWANIE DOKUMENTÓW, WYPEŁNIENIE ORAZ PRZESŁANIE SKANEM NA ADRES FUNDACJA@SERCE-DZIECIOM.PL NAJPÓŹNIEJ 7 DNI OD ZAPISANIA DZIECKA.

Każdy wypoczynek organizowany przez Fundację „Podaruj Dzieciom Serce” jest zgłaszany do Kuratorium Oświaty.

Warunkiem zorganizowania wypoczynku jest zebranie się grupy 50 osobowej.

W celu dokonania KOMPLETNEJ rezerwacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać na adres mailowy fundacja@serce-dzieciom.pl skan wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz oświadczenie dot. płatności (informacja powyżej).

Fundacja Podaruj Dzieciom Serce zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w programie oraz  unieważnienia kolonii bez podania przyczyny na każdym jego etapie, w sytuacji zdarzeń i okoliczności, na które organizator nie miał wpływu i wiedzy.

 

W przypadku chęci ubezpieczenia dziecka od rezygnacji od kosztów rezygnacji z podróży z powodu nagłej choroby (np. covid) lub nieszczęśliwego wypadku uniemożliwiającego wyjazd na kolonie należy  indywidualnie wykupić ubezpieczenie w wybranej firmie. Fundacja niestety nie ma możliwości wykupienia zbiorowego ubezpieczenia.

Koszt: 2600 + koszt wycieczki fakultatywnej (250 zł)

Obiekt: Dom Wczasowy Kolejarz, Złockie 77, 33-370 Muszyna

Kierownictwo turnusu:
Zofia Opioła
tel. 722-399-129 email: fundacja@serce-dzieciom.pl

ZAREZERWUJ MIEJSCE

 • Ilość miejsc ograniczona!
 • Zapewniamy: opiekę medyczną, pełne wyżywienie, sprawdzoną kadrę opiekunów i instruktorów, ubezpieczenie, dojazd w obie strony oraz dobrą atmosferę przez cały czas.
 • Zgłoszenia przyjmowane są przez Internet przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce REZERWACJE.
 • Po wypełnieniu formularza prosimy wydrukować i wypełnić kartę kwalifikacyjną uczestnika,którą należy przynieść na spotkanie organizacyjne.
 • Jeżeli rezygnujecie Państwo z udziału dziecka prosimy o informację na adres: fundacja@serce-dzieciom.pl z podaniem w temacie wiadomości: imienia i nazwiska dziecka z dopiskiem: rezygnuję.
 • Organizator: Fundacja “Podaruj Dzieciom Serce”